...Twoje Bieszczady - strona dla wszystkich którym Bieszczady w duszy grają...

Bieszczady

» Mapy Bieszczadów | Mapa Sygnatura 1:50k

Bieszczady Wysokie, mapa wyd. Sygnatura - wyd. 2014, skala 1: 50 000

Mapa wydawnictwa Sygnatura jest dwustronna. Poniżej awers z mapą "Bieszczady Wysokie" w skali 1:50 000. Osobno ujęte jest Jezioro Solińskie. Informacją niespotykaną gdzie indziej jest zarys zabudowy zniszczonej po wojnie, pokazujący faktyczny zasięg dziś niestniejących lub znacznie okrojonych wsi. Na rewersie natomiast, znajduje się mapa całych Bieszczadów oraz informator turystyczny z podstawowymi wiadomościami o regionie.

Podkłady mapowe zostały udostępnione dzięki uprzejmości Wydawnictwa Kartograficznego SYGNATURA. Prawa autorskie do prezentowanych na niniejszej stronie podkładów mapowych posiada Wydawnictwo Kartograficzne SYGNATURA. Wykorzystywanie podkładów mapowych lub/i kodu html/css (np. w innych publikacjach) zastosowanego w tym rozwiązaniu stanowi naruszenie praw autorskich i będzie ścigane z całą surowością prawną.

Do funkcjonowania okienka podglądu mapy niezbędna jest najnowsza wersja Macromedia Flash Player. Do nawigacji mapą służą przyciski umieszczone w dolnej części okienka.

Sygnatura
Wydawnictwo Kartograficzne SYGNATURA
www.mapy.ccSerwis nasz i współpracujący z nami reklamodawcy
zbierają i przechowują tzw. pliki cookies zarówno do np. statystyk,
jak i w celach reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawien przegladarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Przeglądając nasz serwis ZGADZASZ się na wykorzystywanie tych plików. Szczegółowe informacje na temat cookies
znajdują się w naszej Polityce prywatności

© Twoje Bieszczady 2001-2020