...Twoje Bieszczady - serwis dla wszystkich którym Bieszczady w duszy grają...

Bieszczady

» Mapy Bieszczadów | Mapa Compass

Bieszczady, mapa Compass - wydanie 20, rok 2018, skala 1: 50000

Do funkcjonowania okienka podglądu mapy niezbędna jest najnowsza wersja Adobe Flash Player - należy zezwolić przeglądarce na wyświetlanie flasha. Do nawigacji mapą służą przyciski umieszczone w dolnej części okienka oraz myszka.

Podkłady mapowe zostały udostępnione dzięki uprzejmości Wydawnictwa Kartograficznego COMPASS, oferującego najbardziej dokładne i szczegółowe mapy całych Beskidów (w tym Gorców i Bieszczadów), Tatr i Podhala, Kotliny Kłodzkiej, Jury Krakowsko-Czestochowskiej, okolic Krakowa, Warszawy (oraz innych miast) i innych atrakcyjnych turystycznie rejonów Polski.

Prawa autorskie do prezentowanych na stronach serwisu podkładów mapowych posiada Wydawnictwo Kartograficzne COMPASS. Wykorzystywanie podkładów mapowych lub/i kodu html/css (np. w innych publikacjach) zastosowanego w tym rozwiązaniu stanowi naruszenie praw autorskich i będzie ścigane z całą surowością prawną.

Compass
Wydawnictwo Kartograficzne
COMPASS
30-084 Kraków, ul. Podchorążych 3
tel./fax. (0-12) 626-14-36
www.compass.krakow.plSerwis nasz i współpracujący z nami reklamodawcy
zbierają i przechowują tzw. pliki cookies zarówno do np. statystyk,
jak i w celach reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawien przegladarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Przeglądając nasz serwis ZGADZASZ się na wykorzystywanie tych plików. Szczegółowe informacje na temat cookies
znajdują się w naszej Polityce prywatności

© Twoje Bieszczady 2001-2019