...Twoje Bieszczady - serwis dla wszystkich którym Bieszczady w duszy grają...

Bieszczady

Reklama w serwisie Twoje Bieszczady

Dla lokalnych usługodawców serwis "Twoje Bieszczady" może być skutecznym miejscem do promowania własnej działalności na tym terenie - oferujemy bardzo dobry stosunek liczby wyświetleń banera do ceny i jednocześnie konkurencyjne ceny emisji.

Duża w tym temacie oglądalność, wysokie pozycje w wyszukiwarce Google (czołówka na wszystkie zapytania związane z Bieszczadami: szczyty, miejsca, cerkwie, itp.) a w szczególności zapytania typu "bieszczady", "bieszczady noclegi", "noclegi w bieszczadach", itp. oraz nazwy miejscowości (same lub w powiązaniu z noclegami, np. "wetlina noclegi", "noclegi smerek", "solina", itp., a także niska rotacja banerów lub jej brak - 90% banerów wyświetlamy bez losowej rotacji czyli stale - są dodatkowym atutem.

Duża oglądalność przekłada się bezpośrednio na skuteczność reklam - im wyższa, tym więcej razy oferty są wyświetlane / oglądane i tym większe prawdopodobieństwo ich wybrania - w szczególności banerów umieszczonych na wszystkich podstronach serwisu. Umieszczenie jednej reklamy w serwisie o ugruntowanej pozycji i dużej liczbie odwiedzających może dać (i zazwyczaj daje) większą skuteczność niż ta sama reklama na np. 25 stronach o znikomej odwiedzalności, stronach-klonach, dodatkowo słabo wyeksponowana.

Zainteresowanym prześlemy szczegółowy cennik wyświetleń banerów.
Kontakt: reklama(a)twojebieszczady.net
tel. 609 236 636
Wystawiamy faktury VAT.

Obecnie polecamy m.in. wpis do bazy noclegów przy właściwej miejscowości, z jednym zdjęciem obiektu oraz linkiem do Państwa strony (własnej) i opisem o dowolnej długości.
Przykład: Wetlina noclegi, noclegi w Smereku, Myczkowce noclegi, Polańczyk noclegi

Banery reklamowe wyświetlane są w różnych opcjach i konfiguracjach. Istnieje możliwość (do wyboru) wyświetlania banera tylko na stronie głównej serwisu, w bazie noclegów czy też jednocześnie na wszystkich stronach włącznie z główną - rubryka "Polecamy" na lewem panelu.

W przypadku braku własnej strony internetowej oferujemy wpis do bazy noclegów przy odpowiedniej miejscowości w wersji rozszerzonej, tj. osobna podstrona z dowolnej długości opisem i możliwością umieszczenia do 30 zdjęć, do której może kierować baner reklamowy lub link z bazy noclegów.
Przykład: Agroturystyka Nowy Dwór w Zawozie, Domki U Szumana w Zawozie, Bieszczadzkie Rancho w Zawozie Agroturystyka Słoneczne Wzgórze, Domki letniskowe Pod Brzozami - Berezka, Apartament + duży domek wypoczynkowy - Myczkowce

Oglądalność serwisu Twoje Bieszczady waha się w granicach 200 - 500 tysięcy odsłon miesięcznie oraz 60-140 tysięcy uu (unikalnych użytkowników) miesięcznie - w zależności od pory roku. Rocznie 2-3 mln odsłon.

Przykłady rozmieszczenia banerów:

Strona główna:

 

Podstrony:

 

A i D - baner 180x100px, na wszystkich stronach serwisu włącznie z główną, bez rotacji losowej, pozycja zmienia się codziennie o jedną
B - baner 180x230px, tylko na stronie głównej, bez rotacji losowej
E - baner 380x80px, na stronie głównej i podstronie "noclegi", rotacja* (obecnie brak wolnych miejsc)
F - baner 350x120px, na wszystkich stronach serwisu, włącznie z główną

* - rotacja = 3, tj max. liczba banerów wyświetlanych losowo (rotacyjnie) w danym bloku wynosi 3 szt.


 

Serwis nasz i współpracujący z nami reklamodawcy
zbierają i przechowują tzw. pliki cookies zarówno do np. statystyk,
jak i w celach reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawien przegladarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Przeglądając nasz serwis ZGADZASZ się na wykorzystywanie tych plików. Szczegółowe informacje na temat cookies
znajdują się w naszej Polityce prywatności

© Twoje Bieszczady 2001-2019