...Twoje Bieszczady - serwis dla wszystkich którym Bieszczady w duszy grają...

Bieszczady
...Zdjęcie satelitarne bieszczadów...

Dla osób, którym nie wystarcza zwykła mapa, przygotowałem coś specjalnego. Poniżej znajduje się satelitarne zdjęcie Bieszczadów. Zidentyfikowanie konkretnego miejsca na tak dużym obszarze nie jest łatwe, dlatego zastosowałem ułatwienie w postaci znaczników znajdujących się nad "celem". Poniżej można wybrać grupy obiektów:

miejscowości -
dawne wsie -
szczyty górskie -
powiększenia obszarów -

Pomysłów na rozbudowę mapy jest wiele, można dodać kolejne funkcje, np: "ciekawe miejsca", "szlaki turystyczne", "schroniska", ale najbardziej potrzebną dla Was jest chyba możliwość pooglądania danego obiektu. I tu gorąca prośba do wszystkich którzy chcą się przyczynić do rozwoju tej strony. Jeśli jesteście w posiadaniu własnych ciekawych fotografii dotyczących miejscowości, gór, ciekawych zakątków bieszczadów, to przysyłajcie je opisane do redakcji.
Mapa została przetestowana na przeglądarkach IE6, Mozilla Firefox 1.0, Opera 7.54.

Produkcja: Daniel Pelczarski

Zaznacz obiekty do wyświetlenia i wciśnij przycisk »

miejscowości dawne wsie szczyty górskie powiększenia obszarów

Serwis nasz i współpracujący z nami reklamodawcy
zbierają i przechowują tzw. pliki cookies zarówno do np. statystyk,
jak i w celach reklamowych. Korzystając z naszych stron bez zmiany ustawien przegladarki będą one zapisane w pamięci urządzenia. Przeglądając nasz serwis ZGADZASZ się na wykorzystywanie tych plików. Szczegółowe informacje na temat cookies
znajdują się w naszej Polityce prywatności

© Twoje Bieszczady 2001-2022